Tdh Rent a Car  
Ana Sayfa Hakkımızda Araç Filomuz Havalimanı Transfer Rezervasyon Kiralama Koşulları İletişim
 
     
 
    Online Rezervasyon  
 
  Alış Tarihi Alış Saati Teslim Tarihi Teslim Saati
 
 

 
 
         
         
 

İzmir Havalimanı Transfer


İzmir Havalimanı Transfer

Bizim de yıllardır içinde bulunduğumuz ve hizmet etmekten onur duyduğumuz araç kiralama sektörü, havayolları, demiryolları, deniz yolu hatlarını içeren ulaştırma ve turizm endüstrisinin bir alt üyesi olarak kategorize edilebilir. Bu endüstriyi çoğunlukla gerçek kişilere ya da şirketlere belirli bir süre ve ücret teminatıyla araç kiralayan işletmeler oluşturmaktadır. Kısa dönem araç kiralama hizmeti (günlük kiralama) ve uzun dönemli araç kiralama (filo veya operasyonel kiralama) hizmetleri olarak ikiye ayrılır. Bu hizmetler değişik amaçlarla otomobil, ticari amaçlı otobüs, minibüs, kamyon veya kamyonet motosiklet, bisiklet ve daha birçok aracın kiralanmasını kapsamaktadır. Araç kiralamak isteyen kişiler yani müşteriler önceden rezervasyon yaptırarak ya da araç kiralama işleminin birebir yapıldığı araç kiralama acentelerine doğrudan gelerek araç kiralama işlemi yapabilirler. Araç kiralama acenteleri şehirlerinde belli bölgelerinde yer aldığı gibi, araç kiralama hizmetinin en çok verildiği yerler olan havalimanlarında da yer alırlar. Özellikle İzmir havalimanı araç kiralama hizmetinin en yoğun olarak verildiği yerlerden biridir.

Araç kiralama birçok ülkenin ekonomisine yıllık milyar dolarlık gelir sağlayan bir alan konumuna gelmiştir. 2012 yılında yapılan bir araştırma, dünya araç kiralama pazarı hacminin 52,6 milyar dolar olduğunu ortaya koymuştur. Örneğin, sadece ABD araç kiralama sektörünün 2013 yılında 23.5 milyar $ gelir elde ettiği belirtilmektedir. Büyük bir iş kolu olarak, araç kiralama harcamaları turizm ve iş ile ilgili faaliyetlerinin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.Günümüz dünyasında kiralama seçenekleri toplam ulaşım maliyetlerini giderek azaltmakta, işletmelerin genişlemesi ile çeşitlendirme yapılabilmektedir. Türkiye’de araba kiralama hizmeti sektöründe 7 uluslararası marka dışında, yurt çapında 30’dan fazla firma ve yerel ölçekli 650 işletme faaliyet göstermektedir. Otomobil kiralamada kullanılan toplam 160 bin aracın 30 bini günlük kiralamalar, 130 bini ise işletmelerin uzun dönemli kurumsal amaçlı kiralamaları için kullanıldığı tespit edilmiştir. Araç kiralama işletmeleri yılda 1 milyon 250 bin kişiye 4 milyon günlük kiralama yapmaktadır. Yıllık ortaya çıkan bu rakamların içinde havalimanında kiralanan araçların da büyük bir payı vardır. Araç kiralama işletmelerinin müşterilerin talebine göre en aktif olarak çalıştıkları alanlar arasında son yıllarda havalimanları büyük bir pay alır olmuştur. Özellikle turizm için yapılan seyahatlerde, tarihi açıdan önemli olan İstanbul ve İzmir havalimanı araç kiralama faaliyetlerinin en çok talep gördüğü şehirlerden olmuştur. Tarihi dokusu, deniz turizmi ve görülmesi gereken bir çok güzelliğiyle İzmir havalimanı araç kiralama alanında TDH olarak biz de hizmetlerimizi tüm özenimizle sunmaktayız.

Elbette araba kiralama sektöründe kaliteyi sağlayabilmek, tamamen sektörün ne kadar pazar hacmine ulaştığı ya da bir firmanın acentelerinin ne kadar çok olduğu gibi ekonomik konularla doğrudan alakalı değildir. TDH Rent A Car, verdiği hizmette sadece ekonomik olarak kazandıklarının hizmette kalite için yetmeyeceğini bilen firmalardandır. Bizim için varlığımızı borçlu olduğumuz müşterilerimizin memnun olması her zaman için bir zorunluluktur. Müşterilerimizin memnun olmadıkları noktalarda ortaya koydukları şikâyetler, de bizim için kendimizi geliştirmemizde ve kaliteli hizmet amacına daha kolay ulaşabilmemizde temel alacağımız en önemli bilgi kaynağıdır.

TDH Müşterileri İçin Nelere Dikkat Eder?

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri şikâyetleri;  müşterilerin arzu, ihtiyaç ve beklentilerinin tam olarak karşılanmaması nedeniyle ortaya çıkan ve çıktığı andan itibaren bir an önce çözüme kavuşturulması gereken olumsuz davranış şekilleri ya da yorumlarından oluşmaktadır. TDH Rent A Car, müşteri şikâyetlerinin, kendisi açısından olumsuz bir durum gibi görmez, müşteri memnuniyeti ve sadakatinin arttırılmasında kendisi için önemli fırsatlar sunduğunu ve hizmette kaliteyi yakalamak adına bir adım olduğunu düşünür. Bu nedenle her şikâyet TDH tarafından bir armağan olarak kabul edilir ve bu bakış açısıyla müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi sağlanmaya çalışılır.

Kiralanan Araçların Kalitesi Hakkında Güvence: TDH Rent A Car, araç kiralamak isteyen kişilerin ihtiyaçlarına, isteklerine ve kiralama amaçlarına göre bir analiz yaparak en iyi araç seçimini sunmaya çalışır. Burada amaçlanan şey müşterinin kiralama sürecini kolaylaştırmaktır. Kiralama işleminin başında ve sonunda ve süreç boyunca, kaliteden ödün vermeden çalışmak bu sektör için oldukça önemlidir.

Müşterilerimizin kiraladığımız araçları güvenilir bulması için araçların en iyi şekilde tanıtılması ve bilgilerde eksik kalan bir kısmın olmamasına dikkat edilmektedir.

Hizmetin sunumunda eksiklik ve aksaklık yaşanmaması için özenle çalışılır. Araç kiralamada aracın teslimi ve bu sırada aksaklıklar yaşanması durumu havalimanı araç kiralama hizmetlerinde daha çok görülmektedir. Bu nedenle özellikle, TDH Rent A Car’ın,  içinde bulunduğu ve hizmet verdiği en önemli şehirlerden biri olan İzmir havalimanı araç kiralama konusunda daha dikkatli olunması gereken yerlerden biridir ve bu konuda TDH Rent A Car’a güvenebilirsiniz. Havaalanlarında araç kiralama ile ilgili yaşanan diğer bir sorun ise genellikle yanıltıcı reklam ve tanıtımların yapılması problemleridir. Ama bu problemden daha önemlisi indiğiniz havalimanında kiraladığınız aracın sizi bekliyor olmamasıdır. Havalimanı için kiralanan araçlarda yaşanan en önemli problem zamanlama ile ilgili olandır. TDH Rent A Car, havalimanı bulunan tüm illerde olduğu gibi İzmir havalimanı araç kiralamada da zamanlama konusunda titiz bir çalışma gösterir.

Binlerce marka ve model arasından müşterinin seçimi ne olduysa aynı seçimin, kiralama sürecinin başlarında verilen sözlerle örtüşerek teslim edilmesi önemlidir. Kiralanan aracın rengi, boyutu, biçimi konusunda problemler yaşanmaması TDH için oldukça önemlidir. Kiralama sonunda sağlanan araca güven duyulmasını sağlamak, bir araç kiralama şirketi tarafından sunulması gereken birinci görevidir.

TDH müşterileri, ücret, sigorta, yakıt, kalite, fiyat, rezervasyon, hizmet ve aracın durumu gibi kiralayan işletmeden kaynaklanan sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazlar. TDH Rent A Car sizi, aracın tesliminde tüketiciye bildirilmeksizin hasar için ücret tahsil edilmesi gibi araç iadesindeki hasar masraflarıyla, kiralama esnasında anlaşılan fiyatın dışında ek masraflar çıkartılması, kiralamadan sonra aracın teknik destek eksikliğinden dolayı bozulması ya da kazada durumunda müşteriyle ilgilenilmemesi, rezervasyon işlemi sırasında acenteler veya araba kiralama aracıları tarafından sağlanan bilginin işletme ile uyumlu olmaması, araba kiralama sırasında sigorta kapsamı hakkında yeterli bilgi verilmemesi, hizmete ulaşım zorluğu ve uzun bekleme süreleri gibi sorunlarla uğraşmak zorunda bırakmaz.


   
         
     
 
  BENZER YAZILAR              

Tüm Yazılar »

 
                     
  Otogar Araç Kiralama       Alsancak Rent a Car       Çeşme Transfer  
 

Otogar Araç Kiralama

     

Alsancak Rent a Car

     

Çeşme Transfer

 
 

Sizlerde bireysel ya da kurumsal anlamda ihtiyaçlarınız için İzmir sınırları içerisinde zengin araç filosu arasından seçim yapabileceğiniz ve kiral... Devamı

     

İzmir’de araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için hizmet sunan alsancak rent a car yıllarında verdiği deneyim sayesinde geniş bir ar... Devamı

     

Çeşme doğal güzellikleri ile Türkiye’nin incisidir ve yaz aylarında hem büyük firmaların toplantılarını düzenlediği otelleri ile hem de denizi ve g... Devamı

 
 
     
     
     
 
                     
  izmir havalimanı rent a car       izmir havaalanı araç kiralama       izmir lüks oto kiralama  
    İzmir' de Rent a Car için Doğru Tercih         İzmir Havalimanında Hizmetinizdeyiz         İzmir Otogarına Araç Teslimi  
 

İzmirde rent a car ihtiyaçlarınız için doğru yerdesiniz. Profesyonel ekibimiz ve son model araçlarımız ile İzmir' de rent a car sektörüne yeni bir soluk getirdik.

     

İzmir Adnan Menderes Havalimanı rent a car servisimiz ile uçağınız indiğinde aracınız sizi bekliyor olacak. Üstelik havalimanı teslimi ve geri bırakma ücretsiz...

     

İzmir Otogarında rent a car hizmeti almak ister misiniz? Aracınızı otogardan teslim alabilir ve tekrar otogarda teslim edebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

 
 
     
     
  izmir rent a car  
     
     
 

TDH Rent a Car İzmir
9 Eylül Mah. 340 Sk. No:6 Gaziemir / İzmir
Telefon : 0532 338 24 40
E-Mail : info@tdhrentacar.com

Ana Sayfa
Hakkımızda
Araç Filomuz
İletişim
Blog

Havalimanı Transfer
Otogar Rent a Car
Alsancak Rent a Car
Bornova Rent a Car
izmir lüks araç kiralama

Karşıyaka Rent a Car
Balçova Rent a Car
Didim Rent a Car
Buca Rent a Car

izmir havalimanı transfer

web tasarım