Kiralık Araç İzmir


Kiralık Araç İzmir


İzmir’de sizlere hizmet sunan firmamız yıllara varan deneyimleri sayesinde İzmir’de sizler için en iyi araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Araç kiralamak istediğinizde firmaların sunduğu hizmetin kalitesi ve araç çeşitliliği sizin için önemliyse sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz sayesinde hangi araçları kiralamak istediğiniz belirlenecek ve daha sonrasında araçlar hazır hale getirilerek bu araçlar sizler için kiralanacaktır. Araç kiralarken doğru firmalar ile çalışmak önemlidir. Çoğu zaman araçlarınızı kiraladıktan sonra istemediğiniz sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca araçlarınızı kiralamadan öncede araçların hem bakımlarının yapılması hem de temizliklerinin düzenli olarak yapılması önemlidir. Çoğu firma size bu tarz konularda yardımcı olmazken kiralık araç izmir olarak bizler ise bu konuların tümüne dikkat ediyoruz. Araçlar sizlere kiralanmadan önce araçlarda herhangi bir sorun olup olmadığı uzman ekipler tarafından incelenmektedir. Yapılan bu incelemeler sayesinde de her zaman en iyi araçlara sahip olmanız sağlanıyor.


Filomuz içerisinde yer alan tüm araçlarda kasko ve sigorta bulunmaktadır. Ayrıca tüm araçlar uydu takip sistemi ile takip edilir. Bu sayede yolda kaldığınız zaman bizlere ulaştığınızda personellerimiz nerede olduğunuzu tespit eder ve en kısa sürede yanınıza gelirler. Eğer kiraladığınız araçlarda ciddi sorunlar varsa ve araç yürüyemeyecek durumdaysa personellerimiz sizlere kiraladığınız aracın özelliklerine denk yeni bir aracı verecekler ve hasarlı olan aracın servis işleriyle uğraşacaklardır. Her aracın kasko ve sigortası olduğu için ekstra bir maddi yük altında kalmayacaksınız.


Firmamız sizlere uygun fiyata araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama işlemlerinde günlük araç kiralamaya göre daha uygun fiyatlar ödüyorsunuz. Filo kiralama işlemleri içinde ekstradan indirim kazanabiliyorsunuz. Sizde ekonomik fiyata uzman ekiplerden araç kiralama hizmeti almak isterseniz kiralık araç izmir size her zaman en iyisini sunacaktır.


İzmir de işi olanlar ya da tatil için bu şehri seçenler şehir içinde veya yakın yerlere gitmek için özel aracınızın olması işinizi daha da kolaylaştırır. Özel aracı olmayanlar için en son sistem istediğiniz model aracı firmamızdan kiralayarak bu şekilde gideceğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı teslim çalışan izmir kiralık araç için firmamız her model aracı hizmetinize sunuyor. İzmir'i bilmeyenler için araçlara yol gösterici cihazı da takılır ve bu şekilde yolunuzu daha kolay bulabilirsiniz. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapıldığından ve sigortaları olduğundan bu konuda herhangi bir sorun ile karşılaşmanız söz konusu olmaz. Firmamız ile görüşerek uzun veya kısa süreli olarak istediğiniz model aracı kiralayabilirsiniz. İzmir'e geldiğiniz anda aracınızı istediğiniz yerde teslim alabilir ve istediğiniz gibi aracınız ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Araçları isterseniz işyeriniz içinde uzun süreli olarak kiralayarak daha uygun koşullarda şirket işlerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede firmamızdan kiralayacağınız araçlar ile şirketiniz için araç satın almadan şirket çalışanlarınızın kullanması için araçlara sahip olabilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.