İzmir Rent a Car Firması

İzmir Rent a Car Firması

İzmir, şehir itibariyle ülkemizin en kalabalık üçüncü şehridir. Önemli fuar merkezine sahip olduğu ve büyük bir liman kendi olduğu için her yıl yüz binlerce turistin ilgisini çekmektedir. Tatil köyleri, denizleri ve sahiliyle meşhur olan bu şehir, tarihi dokusuyla da ön planda çıkmıştır. 2015 yılında Dünya Mirasları listesine dahil edilen, Selçuk ilçesinin sınırlarında bulunan Efes Antik Kenti, Roma döneminin önemli tarihi kalıntılarını taşımaktadır. Burada bulunan Celsus Kütüphanesi, adeta bu bölgenin simgesi haline gelmiştir.

Tarihi ve kültürel zenginliklerine turizmin de etkisi birleşince şehrin nüfusu arttığı gibi turist sayısı da aynı oranda artmıştır. Bu durum İzmir iline ulaşımın çeşitlenmesine de katkıda bulunmuştur. Özel araçla veya otobüsle seyahat edilebileceği gibi, Adnan Menderes Havaalanı ile de yurtiçi ve yurtdışı alanda hizmet vermektedir. Böyle durumda da eğer seyahatinizi rahat bir şekilde geçirmek istiyorsanız izmir rent a car firmalarından yararlanabilirsiniz. Güvenilir donanımı ile TDH Rent A Car, havalimanı dahil tüm şehir içinde hizmet vermektedir.

Araba kiralama işi her ne kadar şansa dayansa da tercihiniz kaliteli firmalardan yana olursa bir sıkıntıyla karşılaşmanız olağan değildir. Geniş filosuyla dilediğiniz aracı seçtikten sonra, teslim aldığınız andan itibaren teslim edene kadar kendinizi güvende hissedeceksiniz. Bu yüzden izmir rent a car firmaları arasında TDH Rent A Car kalitenin diğer adıdır.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.